Po sedmi letech s uhlem v ruce

26. ledna 2017 v 20:00 |  Kresby
Má naštvaná Natasha na celý svět.

Hrdá, svá, spravedlivá, přísná na sebe a pro své nejbližší, které by spočítala na prstech jedné ruky, by udělala vše na světě. Skoro ale nikomu nevěří, ten luxus si nemůže dovolit.
S odpouštěním ji to trochu trvá, ale nakonec vždy v sobě najde klid a rovnováhu, pokud sama v sobě rozhodne, že dá druhému ještě jednu šanci. Zatím se druhé šance moc nerozdávaly. Nebude plýtvat svoji cennou pozorností jen tak pro někoho. Je těžké se k ní dostat, možná i nemožné.
Po složité etapě dokáže díky svému nadhledu pochopit obě strany mince, být i ve své vlastní pasti objektivní. Tím se osvobodí a začne žít pouze přítomností.
Protože vidí kolem sebe více lidí, kteří dělají špatné věci, má občas tendence být skeptická, pesimistická, krutá a někdy ji přijde hrozně obtížné najít nějaké pozitivum, energii a náplň, která by ji popoháněla kupředu. Samotné ji to vadí, ale někdy ten ohnivý hněv v sobě nemůže jen tak uhasit. Nechá do sebe zbytečně, jako houba, ze svého okolí nasát veškeré rušivé elementy, které někdy hravě přemění v příjemnou atmosféru a uvolňující pocit, jindy ji to ale semele a pak je zbytečně naplněna smutkem, vztekem a zklamáním.
Je tedy rozpolcená. Je to tajná agentka, dvojí život přeci k ní sedí a dvě tváře se od ní automaticky očekávají. Stejně tak, že neposedí moc dlouho na jednom a tom stejném místě.
Jediné, co nikdy neodpustí, je zrada, podlost, podlejzání, vypočítavost, nadřezenost a lhaní.
Nikdy nebude otevřená, šťastná a opravdová v prostředí, ve kterém se zdžují lidé, kteří si stěžují na přirozené a logické věci, které se dají očekávat v prostředí, do kterého dobrovolně vstupuli. Pokud kolem ní budou příliš hluční lidé, kteří ji mažou med kolem pusy, jsou falešní a budou ze sebe dělat chudáky světa a z ní před ostatními padoucha, než bys řekl Tony Stark, bude připravana vrátit toto nenápadné rýpání, aby se cítila oslabená, zpět a to takovou silou a v tak radikálních škodách, že na to ta bezcharakterní zrůda nikdy nezapomene.
Proto si s Romanoff nikdy nezahrávejte. Je to silná žena s velkou intuicí a s dokonalým výcvikem. Při neomalenosti, či sebemenším vycítění, že hrajete proti ní, pod vámi záměrně ve správný čas, na správném místě, aniž byste tušili, praskne tenký led a vy se propadnete do věčných hlubin a již navždy se za vámi zavře vodní hladina. Uvíznete pod zmrzlým ledem úplně sami v černočerné, tiché, chladné tmě a nikdo vám už nepomůže... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2015 Design by TheRealTrue22