Sobecké matky, jejich důvěřivé děti a bezmocní otcové

4. května 2012 v 14:22 | Sám život |  Má slova
Ani desatero přikázání nám nemůže nařizovat, abyste milovali svou matku, či otce, v situacích, kdy děti týrají, sexuálně zneužívají, zapírají jejich vrozený talent, který jsme každý zde povinni rozvíjet apod.
To, že lidstvo si desatero přikázání vyložilo po svém - pozemsky - tak, jak se komu zrovna hodí, je jasné, že pravý smysl - návod jak žít v souladu - jim všem vtipně utekl a sami sebe tak okradli o to nejdůležitější.
Je naprosto logické, že nikdo z nás nesmí do ničeho nikdy nutit kohokoliv do situací/ věcí, které se dané osobě příčí a jednoduše nechtějí. Je naprosto jasné, že nutit děti do sportu/ hry na hudební nástroje - proti jejich citu - zásadně narušuje vztah, jaký by měl rodič ke svému dítěti vést. Měl by to být vztah hlavně založen na lásce, na poznávací výchově, na rozvoji jeho osobnosti a talentu, podpoře v oblastech, které děti baví a milují.
To, že děti jsou malé, nedozrálé, nesamostatné.., ve spousty lidech nějakým zvláštním nedopatřením vyvolává pocit, že je může zneužívat ve svůj prospěch, manipulovat, přikazovat jim co mají/ nemají dělat a naprosto je ovládat svojí osobou.
PROČ VĚTŠINA MATEK po rozvodu ZAKAZUJE VE STYKU, MANIPULUJE S CELOU SITUACÍ a LŽE svým dětem o jejím otci, který by je rád navštěvoval alespoň tak, jak nařídil soud?? Proč jim nevyřizují vzkazy od otců, který jim byl poslán, protože se se svým synem či dcerou nemůže žádným způsobem spojit? PROČ VĚTŠINA MATEK v první řadě řeší SOBECKÝM ZPŮSOBEM alimenty? Kolik z matek dává svým dětem alespoň část alimentů např. na založený účet? -Protože si místo toho jdou koupit tu nejdražší kabelku, aby pak mohly říkat, jak nemají peníze a jak je k nim život příliš krutý. To, jak je pro děti nesmírně důležité, aby měly jak otce, tak i matku, snad nikomu nikdo nemusí připomínat. Když nějakým způsobem ztratí jednoho takového člena, zůstanou tím navždy poznamenaný. Většina z nich tuto celou záležitost bude řešit minimálně do svých dvaceti let, budou se trápit a budou chtít hledat pravdu a najít ji.

A pro Vás DĚTI- proč tomu věříte? Dokud Vám Váš otec neřekne do očí, že Vás nechce vídat apod. tak pak je to zcela jiná situace!!- O tom se zde přeci nebavíme!
Ale proč neodepisujete svým otcům? Z jakého důvodu se s nimi nechcete vídat? - To, co Vám řekly Vaše matky, kde berete to odhodlání jim věřit? Začněte řešit situaci vy, nenechte za sebe rozhodovat druhé!
Všechny takovéto matky, které vykládají svému dítěti lži o jeho otci, aby jejich vztah zpřetrhaly a zničily, - matky, které brání svým ex-manželům vídat své děti - vy všechny, podívejte se na svůj život!
Podívejte se na sebe do zrcadla!
Tak, jak se chováte k druhým, tak se jednoho dne k vám zachová sám život- akorát mnohonásobnou silou. To není vyhrožování, takhle to v životě vždycky funguje. Veškeré zlo a negaci, kterou jste vytvořily se vám jednoho dne vrátí takovou silou, že se budete hodně dlouho plazit po kolenou ve své vlastní temnotě, která vám byla dána v důsledku vašich činů a je to jediná cesta, jak se můžete očistit, změnit a uvědomit si.
NA KAŽDÉHO JEDNOU DOJDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2015 Design by TheRealTrue22