Coca-Cola a Lite nápoje-co nevíme?

15. října 2011 v 15:00 |  Naše zdraví
Můj osobní názor: Colu a ani další limonády/ lite limonády jsem nikdy moc nekonzumovala. V mé výchově to bylo velmi občas za odměnu v HappyMealu a ve škole mě to nelákalo. Až v mých 18cti letech jsem Colu začala občas pít jenom s výskytem Havany. Takže když to tak vlastně shrnu, tak se mě tento článek absolutně netýká, protože jsem vždycky byla příznivec čisté vody z kohoutku a v alkoholických nápojích posledních pár let je to jen bílé víno a samozřejmě pivo... Jestli je následující pravdivé či ne se ode mne nedozvíte, ale jen tak mezi námi- to že se Cola používá na čištění toalet- a že to má vážně kvalitní účinek, ví z nás snad opravdu každý...
_______________________________________________________________________________________________________________


Pijáci "lite" nápojů si přímo koledují o utrpení.
Přestože v utajované zprávě vypočítává ne méně, než 92 chorobných symptomů, FDA za žádnou cenu nechce přiznat, že hlavním zdrojem těchto chorobných stavů jeaspartam, zejména ten v "dietních" limonádách. Nejtěžším příznakem uvedeným na jejím seznamu je smrt… Coca-Coly nesmí vyslovit jedno slovo, které by přivodilo okamžitou katastrofu. To slovo zní aspartam. Návyková substance okamžitě znásobila poptávku, takže zisky okamžitě převýšily všechny dosavadní grafy prodeje, a spolu s nimi, paradoxně, přibývalo otylosti. Lidé pijící "nízkokalorické dietní nápoje" totiž začali tloustnout, protože nekalorický aspartam potlačuje tvorbu seratoninu, a to vyvolává touhu po uhlohydrátech. Náš mozek je totiž naprogramován tak, že když zjistí sladkou chuť očekává kalorie a uhlohydráty. Když je nedostane spustí pocit HLADU.
Coca cola má tendenci poškozovat DNA, fyziologický proces po vypití coly je identický s reakcí lidského těla po dávce heroinu.
Více se dozvíte zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2015 Design by TheRealTrue22