Co se stalo 21. července 1969 doopravdy?

15. října 2011 v 13:00 |  Vyvrácená fakta
Opět se nám před očima objevila nová fakta, u kterých máme tu možnost je zhodnotit podle sebe, jak zvážíme. Zda se jedná o smyšlený článek či ne, to ví asi jenom Neil Armstrong...
_______________________________________________________________________________________________


Přenos z přistání Apolla na Měsíci:
"Ty věcičky jsou obrovské, pane....ohromné. Panebože!"
Podle Neila Armstronga, prvního člověka na Měsíci, existoval dobrý důvod, proč se americká vláda v roce 1973 zcela náhle rozhodla zrušit další přistání na Měsíci v rámci programu Apollo. Důvodem bylo "varování" ze strany mimozemšťanů.
21. července 1969 miliony Američanů se zatajeným dech sledovaly "živý" televizní přenos Armstrongovy historické chůze po Měsíci. "Jeden malý krok, jeden velký skok", bylo slyšet jednoho z kosmonautů, jak říká, že na okraji nedalekého kráteru vidí světlo. Kontrola mise na to reagovala žádostí o další informace. Celá Amerika tento rozhovor slyšela. Avšak jen pár vyvolených zaslechlo to, co následovalo, protože v momentě, kdy si úřady uvědomily, co astronaut vlastně říká, bylo vysílání přerušeno na plné dvě minuty. A nic dalšího již nebylo slyšet...
Nebo snad ano? Podle bývalého zaměstnance NASA Otto Bindera, který byl členem týmu Apollo během mise Apolla 11, zaslechl rozhovor, který následoval přerušení přenosu, ještě někdo jiný než kontrola mise. Radioametérům z celé Ameriky se podařilo obejít rušení signálu, takže zaznamenali následující konverzaci:
Apollo 11: "Co to bylo? Co to ksakru bylo? To je vše, co chci vědět!"
Kontrola mise: "Co je tam?...Kontrola mise volá Apollo 11..."
Apollo 11: "Ty věcičky jsou obrovské, pane... ohromné. Panebože! Tomu byste nevěřili! Říkám vám, že tam venku jsou jiné vesmírné lodi, seřazené na druhé okraji kráteru. Jsou na Měsíci a sledují nás..."


Toto setkání zaznamenali také ruští vědci, kteří tajně odposlouchávali přenos z "centrály KGB", tedy z Moskvy. Neil Armstrong sdělil kontrole mise, že je po přistání poblíž měsíčního modulu začaly sledovat dva záhadné objekty. Avšak veřejnost tuto zprávu nikdy nezaslechla, protože padla za oběť cenzuře NASA.
Například dr. Alexandr Kazancev oznámil, že "Buzz" Aldrin pořídil barevný filmový záznam několika mimozemských plavidel, která byla podle jeho slov "seřazena" na okraji nedalekého kráteru. Neil Armstrong později učinil tajné prohlášení, že Aldrin skutečně tento záznam pořídil, avšak CIA ho po návratu Apolla 11 zabavila. Tvrdí se, že ze strachu o svou osobní bezpečnost Armstrong odmítl sdělit další podrobnosti. Potvrdil však, že CIA skutečně stojí v pozadí rozsáhlého zastírání v otázce amerického vesmírného programu a setkání s UFO a mimozemskými inteligencemi.


V článku otištěném v dubnu 1995 tvrdí bývalý ředitel komunikací NASA Maurice Chatelain, že astronauti z Apolla objevili a vyfotografovali "několik záhadných geometrických struktur, které nebyly přírodního původu."
Další důkazy o velké lži NASA je možno vidět na oficiálním filmu NASA a fotografiích astronautů na Měsíci, které jsou plné dosud nevysvětlených nejasnosti, o kterých určitě každý z nás jednou zaslechl. Je na nich patrno mnoho nesrovnalostí týkajících se měsíční gravitace a atmosféry a dále je tu viditelné "umělé" osvětlení. Potom také způsob, jakým lunární modul víří prach v prostředí, které má být ve skutečnosti vakuum (podle NASA nemá Měsíc žádnou atmosféru); a rovněž skutečnost, že na záběrech, kdy lunární modul startuje z povrchu Měsíce, není vidět žádný tah rakety.... Další fotografie ukazují umělé konstrukce ohromných rozměrů, rozmístěné po měsíčních pláních.


Více na

http://wmmagazin.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2015 Design by TheRealTrue22