Chemická pasta s fluorem

13. října 2011 v 23:24 |  Naše zdraví
Tak trochu jsem zapátrala ve vodách, do kterých moc lidí nezapluje. Sem tam narazím na něco, co mě zaskočí, co nepochopím- proč je možné, že vůbec existují dvě naprosto odlišná fakta, která se ani v jednom písmenu v ničem absolutně neshodne. Každopádně k tomuto článku - ať již je pravdivý či ne - můžu říct jediné: pastu bez fluoru si kupuju a budu ji kupovat i nadále- to mě totiž nezabije...
____________________________________________________________________________________________________

Historie pozadí fluorizace pitné vody
V roce 1939 pověřil známý institut na východě USA svého biochemika, aby našel způsobvyužití pro fluorid sodný, který vznikal jako odpadní produkt při výrobě hliníku.
Mnohé firmy byly zatíženy nákladnými procesy o náhradu škody v důsledku působení jedu na dobytek a obilí. Týkalo se to rovněž výrobců cihel, ocele, hnojiv, kovových slitin, krytinových tašek, keramiky, dále olejových rafinérií a celé řady atomových elektráren.
Náklady na odstranění těchto chemických látek byly velmi vysoké. Tak se zrodila myšlenka, zda by tento odpadní produkt nemohl být nějak prospěšně využíván? Proč by nemohl být fluorid rozpouštěn třeba v pitné vodě?
Co to dělá s naším tělem se moc nezkoumalo a tak byl tento "nápad" s nadšením přijat firmami, které měly problémy s odpady fluoridu sodného. Další krok k úspěchu nevedl nikam jinam, než k reklamním agenturám, aby patřičně zpracovaly veřejné mínění. Bylo vyhlášeno, že došlo k objevu nejvýznamnějšího zdravotního opatření novověku.
Pokud je něco vědecky dokázáno, lidé tomu věří aniž by se namáhali. Tím to způsobem byl tedy využit skvělý příběh o tom, že fluorid sodný v pitné vodě zabraňuje tvorbě zubního kamene u dětí...
Další směr uplatnění:
Nacističtí vědci, kteří se horlivě snažili udržet atmosféru strachu, nalezli snadnou metodu, jak ovládat chování táborových vězňů. Zjistili, že opakované dávky velmi malého množství fluoru postihující mozek, pomalu lidi otravují a narkotizují, a činí je tak submisivními. Ve snaze využít účinků této látky začali němečtí a následně i ruští velitelé táborů přidávat fluor do dodávek vody...
Před rozpoutáním války, a to před obsazením Polska, jednal Hitler se Stalinem o jeho budoucím rozdělení a pak ho jako spojenci napadli současně. Bez Stalina by Hitler nemohl Polsko napadnout. Za tuto vzájemnou výpomoc dostal Stalin tajnou zbraň ovládající psychiku člověka. Zkušenosti s výrobky firmy I.G.Farben získané v nacistických táborech, Stalin ihned aplikoval ve svých komunistických koncentračních táborech zvaných gulagy, kde v důsledku toho zemřely miliony lidí. Mimochodem, Stalin prohlásil, že je to nejúčinnější tichá zbraň k ovládnutí světa.
Od druhé světové války nacističtí vědci, kteří se horlivě snažili udržet atmosféru strachu, nalezli snadnou metodu, jak ovládat chování táborových vězňů. Zjistili, že opakované dávky velmi malého množství fluoru postihující mozek, pomalu lidi otravují a narkotizují, a činí je tak submisivními. Ve snaze využít účinků této látky začali němečtí a následně i ruští velitelé táborů přidávat fluor do dodávek vody...Nejdříve používali fluor nacisti v německých pracovních táborech a věznicích, kde jeho účinek prověřili.
Poukazuje se také na skutečnost, že i přes tvrzení lékařů o bezpečnosti fluoru je tato látka třeba hlavní složkou jedu na krysy.
Každý normální člověk, který se přirozeně zajímá o své tělo jak funguje, uvědomuje si důležitost jak má správně žít, tak přemýšlí automaticky o tom, co je mu v médiích servírováno. - Moc dobře ví, že zubní kaz je způsobován především špatnou výživou, zvláště konzumací rafinovaného cukru...

V mnohých městech USA je nyní do pitné vody přimícháván fluorid. Příčinou jsou tak mnoha úmrtí z poškození tepen, které díky fluoridu předčasně zestárly. Poškozovány ale nejsou jen tepny, ale i srdce, plíce, játra a jiné životně důležité orgány.
V Evropě se fluor přidává do pitné vody, naštěstí jen v omezeném množství.
V současnosti se již vyrábí dostatek zubních past, které neobsahují fluor. Pro dospělé je to např. Tea Tree zubní pasta, zubní pasta Logodent P, Oral-B P Sensitive, Parexyl P, Stoma P nebo Stomaphyt Pytheneo. Pro děti je to Logodent P Kids, Weleda P dětský gel nebo Lavera Basis Sensitiv.
Jestli Vám tento souhrn informací nestačil a je Vám pořád něco nejasné a máte v hlavě spoustu reakcí a nejasností, tak si můžete přečíst vše podrobněji se všema existujícíma faktama, které jsem o tomto tématu našla, přečíst v následujícím odkazu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svobodná pravda Svobodná pravda | Web | 17. června 2014 v 14:25 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2015 Design by TheRealTrue22