3/4doktorů by odmítli léčbu chemoterapie

15. října 2011 v 14:26 |  Naše zdraví

Tři doktoři ze čtyř by odmítli jakoukoliv léčbu pomocí chemoterapie

Co to je vlastně chemoterapie?
Vpravování chemických látek do organizmu. Jedná se například o antibiotika, virostatika, antipyretika... V lidové řeči se však pod pojmem chemoterapie myslí chemoterapie protinádorová, tedy léčba dávkami cytostatik, tedy látek pro buňky toxických. Tato terapie svým zásahem do buněčného cyklu nádorové buňky této brání v dalším dělení. Avšak tento postup není přesně zacílen, proto léčba cytostatiky postihuje i zdravé buňky. Chemoterapie likviduje rakovinné buňky ale zároveň i buňky imunitního systému.
Následky "léčení" chemoterapií:
Nevolnost a zvracení, selhávání ledvin, chudokrevnost, záněty žil, ztráta vlasů (tělo se snaží rakovinu zvládnout a bere si zásadité látky z vlasové pokožky), poškození sliznic, poškození kostní dřeně, poškození jater a ledvin, poškození plic, ztmavnutí kůže, poškození žil, poškození močového měchýře, zánět močového měchýře spojený s krvácením, zvýšení krevního tlaku či zhoršení hypertenze, změna vzhledu, zhoršení nebo vyvolávání cukrovky, řídnutí kostí, dřeňový útlum (onemocnění postihující kmenovou buňku krvetvorby), poškození nervového systému, poruchy sexuálních funkcí, možný vznik nového nádoru (několik let po vyléčení, tyto nádory se obvykle vyznačují silnou malignitou a odolností vůči terapii.)…
Co na to lékaři?
Mezi lékaři je zřejmý velký nedostatek víry v používaná "léčiva". Průzkumy a ankety ukazují, že tři ze čtyř lékařů (75%!) by odmítli jakoukoliv chemoterapii kvůli neúčinnosti proti onemocnění a pustošivým účinkům na celý lidský organizmus.
"Většina rakovinových pacientů zemře kvůli chemoterapii, která neléčí rakovinu prsu, tlustého střeva ani plic. Je to prokázáno už více než deset let, ale lékaři ji v boji s těmito tumory přesto nadále používají."
,,V drtivé většině případů neexistuje žádný důkaz jakéhokoli druhu, který by opravňoval očekávání, že chemoterapie nějak zvyšuje naději na přežití. O této terapii se šíří velká lež, totiž že nějak souvisí s ústupem rakoviny a prodloužením života pacienta."
Přírodní léčba rakoviny vitamínem B-17

Biochemik Dr. Ernest T. Krebs ml. po několikaletém výzkumu izoloval roku 1950 nový vitamín, který označil číslem B-17 a pojmenoval "Laetrile". V průběhu následujících let už byly tisíce lidí přesvědčeny, že Krebs konečně objevil prostředek umožňující kontrolu nad všemi druhy rakoviny. Dnes toto přesvědčení sdílí mnohem více lidí. Aby člověk dosáhl preventivního protirakovinného účinku, potřebuje 100 mg vitamínu B-17 denně, což je zhruba ekvivalent 7 - 10 meruňkových jader. Vitamin B17 je také v několika druzích ořechů- para, vlašské, kešu, mandle atp. Léčba vitaminem B17 může začít v jakémkoliv stádiu- pokročilosti a léčení rakoviny. Jednoduchá a snadní cesta k vyřešení tak velkého problému-důvod, proč v několika zemích (USA) byla léčba tímto vitaminem zakázána.
Veškeré informace k léčbě rakoviny pomocí vitamínu B17 naleznete zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 patek philippe replica patek philippe replica | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 10:16 | Reagovat

Great article as usual, thanks for writing so much informative content on a regular basis.
http://www.palewatches.com

2 Jan Jan | 13. srpna 2018 v 10:19 | Reagovat

Bože, to je zase demagogická sračka tenhle článek! Zas nějaká květinová víla, co si z prstu vytahala rozumy, aby vystrašila k smrti nemocný lidi. Alternativní léčba je vynikající záležitost na prevenci, nebo na léčení následků standardní léčby. Ale jít cestou alternativní léčby při rakovině se rovná prakticky rozsudek smrti. Chemoterapie léčí miliony lidí, ano, devastuje je slušně (mám v rodině dvě rakoviny, takže vím moc dobře, o čem mluvím), ale nic lepšího prostě dnešní medicína nezná! A ano, všichni jsme slyšeli zázračný historky o lidech, co se vyléčili pomocí půstů, vilcacory, vitamínu B17, žraločích chrupavek a podobně. Nepopírám, že tyhle věci můžou mít svůj vliv, ale stále se kurva bavíme jen o jednotlivcích + nikdo ty lidi osobně nezná + většina z nich k tomu chodila normálně na chemky a ozařování! Vždycky se o tom ale dozvídáme jen z vyprávění, nebo z debilních článků jako je tenhle. A že lékaři by nepoužili chemoterapii? Jo, tak to chci vidět, co použijou místo toho. Předepisují lidem jen léky, ale sami si naordinují kopretinu a lesní jahody, ne? Takže sorry, pokud se autor článku sám nevyléčil z rakoviny pomocí alternativní léčby, tak jen rozšiřuje píčoviny, kterých se chytaj nešťastný ženský a následkem toho přicházejí pozdě na standardní léčbu, takže nakonec umírají, i když nemusely.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2015 Design by TheRealTrue22